Підприємство, яке займається наданням послуг водопостачання та водовідведення лучанам та жителям навколишніх сіл отримало консультативну допомогу посадових осіб Держпраці

Працівники Управління Держпраці у Волинській області обговорили безпечне виконання робіт підприємства в умовах воєнного стану з керівником КП «Луцькводоканал» Віктором Гуменюком. Під час зустрічі, сторони розглянули можливість спільного проведення із залученням соціальних партнерів, тематичного тренінгу з імітацією реальних дій на робочих місцях щодо організації безпечного проведення робіт в колекторах та колодязях на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства. В результаті зустрічі керівник підприємства отримав необхідні для роботи роз’яснення про порядок провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану та зазначив, що проведення даного тренінгу з питань охорони праці значно знизить ризики настання нещасних випадків на підприємстві.

Більше інформації про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану за посиланням https://pratsia.in.ua/ .