Підсумки роботи зі зверненнями громадян в Управлінні Держпраці у Волинській області за 7 місяців 2017 року

З метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення впродовж 7 місяців 2017 року в Управління Держпраці у Волинській області надійшло 358 письмових звернень громадян (проти 169 за аналогічний період року або +189 звернень). З Урядової гарячої лінії надійшло 166 звернень громадян (проти 26 за аналогічний період 2016 року або +140).

Відповідно до «Класифікатора звернень громадян»,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 858, з розглянутих звернень: вирішено позитивно: 168, відмовлено у задоволені: 0, дано роз’яснення: 104,

— звернень, повернутих авторові відповідно до статей 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян»: 4,

— звернень, направлених за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян»: 16,

— звернень, що не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян»: 41.

Найбільш актуальними питаннями, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є:

– питання категорії «Праця і заробітна плата» 351 звернень або 98% — щодо невиплати заробітної плати; індексації заробітної плати; розрахункових коштів при звільненні; щодо не оформлення трудових відносин (легалізація заробітної плати), невиплати середньомісячної заробітної плати мобілізованим та призваним на строкову військову службу; невиплати вихідної допомоги при звільненні працівників, у зв’язку з призовом на військову службу; звільнення та поновлення на роботі; щодо не нарахування та невиплати грошових коштів за листами непрацездатності; правильності оформлення трудових книжок та ін.;

– питання категорії «Охорона праці» 7 звернень або 2% – щодо проведення розслідування нещасних випадків та ін.

Впродовж 7 місяців 2017 року надійшло 47 звернень щодо мінімального розміру заробітної плати, з них, 43 з Урядового контактного центру та 4 від інших органів влади та місцевого самоврядування. З них, кількість звернень залишених без розгляду, як анонімні — 8, в тому числі з Урядового контактного центру — 8. Розглянуто всі інші (38 звернень), з них, шляхом надання роз’яснень — 25, шляхом проведення перевірки — 10 (з них, по 1 зверненню з Урядового контактного центру з′ясувалося, що так звана «заявниця» ніколи не телефонувала на Урядову «гарячу лінію» і вже з жовтня 2016 року в даній установі не працює).

Усі звернення, що надійшли до Управління, ретельно та уважно розглянуто, заявникам надані вичерпні, арг’ументовані відповіді. Питання, які остаточно не вирішені, залишаються на постійному контролі керівництва Управління.

У зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», якою затверджено принципово новий Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, з 16 травня 2017 року окремим дорученням від 28.04.2017 №77/4-17 Держпраці тимчасово призупинила перевірки додержання законодавства про працю до затвердження Мінсоцполітики форми посвідчення інспектора праці, видачі посвідчень інспекторів праці та внесення їх до реєстру посвідчень інспекторів праці. Саме тому громадянам-авторам звернень та роботодавцям постійно надавалися роз’яснення, що позапланові інспекційні відвідування щодо можливих порушень законодавства про працю в суб’єктів господарювання проводитимуться лише після отримання відповідних повноважень інспекторами праці.

Стан роботи зі зверненнями громадян висвітлюється на сторінках веб- сайту Управління Держпраці у Волинській області в розділах «Звернення громадян», «Запитання та відповіді». В лютому 2017 року проведено онлайн-прийом громадян Волинської області за участю Голови Держпраці Р.Чернеги.

Управління створює всі необхідні умови для реалізації громадянами своїх прав на звернення та продовжує працювати над виконанням Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», а також Закону України від 02.10.1996 № 393 «Про звернення громадян».