Підсумовано проведення інформаційних заходів та обговорено початок інспекційної роботи у сфері транспорту

Відбулась нарада з головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області, під час якої підведено підсумки інформаційних заходів з питань запобігання використанню незадекларованої праці.

Нараду проведено під головуванням Оксани Рубльової, першого заступника начальника Управління, та за участі начальника сектору захисту інтересів суспільства держави ГУНП у Волинській області Андрія Бащука.

Під час наради домовлено покращити співпрацю між Управління Держпраці у Волинській області та Управлінням національної поліції в питаннях, що стосуються  удосконалення взаємодії та співпраці сторін щодо легалізації зайнятості.

Нагадаємо, що у лютому та на початку березня цього року превентивними заходами охоплено такі сфери діяльності: транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування.

Інспекторами праці проведено більше трьохсот інформаційно-роз’яснювальних заходи, під час яких наголошено на ризиках та небажаних наслідках, які несе незадекларована праця. Зокрема, працівникам нагадали, що неофіційне працевлаштування позбавляє соціальних гарантій, а роботодавцям — про ймовірні штрафні санкції.

Як повідомлялося раніше, після  роз’яснювальних заходів розпочинається проведення інспекційної роботи у вищезгаданій сфері діяльності.