Під головуванням начальника Управління Держпраці у Волинській області Андрія Міцевського проведено нараду з нагоди відзначення Дня охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається сьогодні — 28 квітня, — Андрій Міцевський, начальник Управління Держпраці у Волинській області, провів робочу нараду з колективом Управління.

Під час заходу Андрій Міцевський наголосив присутнім на важливості відзначення Всесвітнього дня охорони праці та зауважив, що щоденна робота, яку виконує кожен з посадових осіб Управління, спрямована насамперед на інформування роботодавців та працівників про безпечні, належні та здорові умови праці.

«Завдання, покладені на нас Державною службою України з питань праці, вимагають не просто чіткого виконання, а усвідомлення та віддачі. Тому кожен з нас, щоденно виконуючи свої посадові обов’язки, повинен пам’ятати, що від нашої роботи напряму залежить якість умов праці громадян області, їх безпека на робочих місцях», — наголосив Андрій Міцевський.

Також закликав усіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять людей, які загинули під час виконання трудових обов’язків.

На завершення робочої наради працівникам Управління було вручено подяки за сумлінну працю, наполегливу роботу у сприянні вдосконалення та утвердження державного нагляду за промисловою безпекою та охороною праці, та належне виконання службових обов’язків.