Під час засідання робочоі групи з питань запобігання використанню незадекларованої праці визначено шляхи спільних дій

Під час чергового засідання робочої групи з питань запобігання використанню незадекларованої праці обговорено шляхи спільних дій щодо проведення інформаційних та інспекційних заходів.

Заходи заплановано провести у березні в сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, ремонту автотранспортних засобів та технічного обслуговування.

До складу  постійно діючої робочої групи входять представники Управління Держпраці у Волинській області, Головного управління Пенсійного фонду, Головного управління статистики, Головного управління ДПС, УПД ГУНП, Федерації профспілок, Головного Управління Держпродспоживслужби та обласного центру зайнятості.

Оксана Рубльова, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області запропонувала запровадити проведення інформаційних заходів – семінарів, круглих столів, конференцій, а також наголосила, що слідом за проведенням інформаційної роботи розпочнеться інспекційна кампанія.

Представники робочої групи погодилися брати участь у проведенні превентивних заходів для суб’єктів господарювання та найманих працівників. Також обговорили порядок проведення заходів контролю та безпосередню участь представників влади в інспекційних відвідуваннях.