Під час зустрічі обговорено шляхи співпраці

В рамках проведення інформаційної кампанії сьогодні, 28 січня, Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, зустрівся з Назаром Ігнатчуком, начальником управління праці Луцької міської ради, для обговорення шляхів співпраці в напрямку проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації зайнятості.

Зустріч відбулася за участі начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Станіслава Мельника.

Під час зустрічі було домовлено провести спільні інформаційно-консультаційні заходи за участі фахівців Управління та міської ради.

Заплановано провести круглі столи та семінари для працедавців задля інформування щодо необхідності легалізації трудових відносин. Основний акцент домовлено зробити на суб’єкти малого підприємництва, організації харчування, торгівлі та сфери послуг.

Мета подібних заходів – інформування роботодавців про важливість додержання вимог законодавства про працю.

Нагадаємо, інформаційна кампанія щодо детінізації зайнятості проводиться на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Управління Держпраці у Волинській області звертає увагу роботодавців: проведення інформаційної кампанії, до якої залучені усі спеціалісти Управління, є виключно превентивним заходом, а не перевіркою, що дає унікальну можливість кожному роботодавцю скористатися консультаціями фахівців, тому закликаємо суб’єктів господарювання віднестися з розумінням.