Під час круглого столу на Волині обговорили несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам ТОВ ВО «Ковельсільмаш»

За участі спеціалістів управління Держпраці у Волинській області відбулося засідання круглого столу на базі Ковельського міського центру зайнятості. Приводом для проведення такого заходу слугувало колективне звернення від ініціативної групи працівників ТОВ ВО «Ковельсільмаш» щодо несвоєчасної виплати заробітної плати та підвищення її рівня.

Посадові особи управління надали присутнім практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів. Звернули увагу на строки виплати заробітної плати, також наголосили на відповідальності, що стосується заборгованості із виплати заробітної плати. Роз’яснили підстави для застосування праці у вихідні дні, нічний та надурочний час, обмеження даної праці та її оплата.

За результатами круглого столу керівництвом ТОВ ВО «Ковельсільмаш» розроблено план заходів, яким передбачено погашення існуючого рівня заборгованості зарплати в найкоротші терміни.

Довідка: згідно листа ініціативної групи працівників підприємства заборгованість із заробітної плати становить понад 2 мільйони гривень. Працівники підготували колективне звернення, з яким звернулися до Кабінету Міністрів України, Голови Волинської обласної адміністрації та президента ТОВ ВО «Ковельсільмаш».