Під час наради обговорено дотримання антикорупційного законодавства

2 грудня 2020 року під керівництвом т.в.о. начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксани Рубльової відбулась нарада, під час якої обговорено  питання запобігання та виявлення корупції.

Участь у нараді взяли заступник начальника та керівники структурних підрозділів Управління.

Оксана Рубльова наголосила на корупційних ризиках, які можуть виникнути у діяльності державних службовців, та на безумовному дотриманні державними службовцями антикорупційного законодавства України.

Майя Михалусь, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Управління, нагадала присутнім, що основною метою у діяльності державних службовців є —  служіння народу України та територіальній громаді, охорона та реалізації прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина.

Корупція є одним із основних негативних чинників, який може суттєво вплинути на ефективність діяльності установи, підірвати стабільність та репутацію.

Наголосила, що разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, незважаючи на приватні інтереси, державні службовці зобов’язані невідкладно вжити заходів передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

Зауважила, що державним службовцям забороняється використовувати свої повноваження або своє службове становище в особистих (приватних) інтересах чи в неправомірних особистих інтересах інших осіб, у тому числі використовувати свій статус та інформацію про місце роботи з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб. Попередила про наслідки й передбачену законодавством відповідальність.