Під час наради обговорено основні аспекти проведення планової перевірки структурних підрозділів АТ «Українська залізниця»

Під головуванням начальника Управління Держпраці у Волинській області Олександра Козлюка проведено нараду з керівниками структурних підрозділів, під час якої обговорено основні аспекти проведення планової перевірки філій та виробничих (структурних) підрозділів АТ «Українська залізниця» на території Волині.

Посадові особи Управління головну увагу звертатимуть на питання дотримання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження із вибуховими матеріалами промислового призначення, державного гірничого нагляду, гігієни праці, дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

За результатами проведених планових заходів державного нагляду (контролю) буде складено розпорядчі документи. У разі виявлення порушення керівництво підприємства отримає обов’язкові до виконання приписи та матиме можливість їх виправити.