Під час наради обговорено планування роботи Управління та наголошено на корупційних ризиках

24 лютого під керівництвом начальника Управління Держпраці у Волинській області Андрія Міцевського відбулась нарада, під час якої обговорено планування роботи та окремо наголошено на  питанні запобігання та виявлення корупції.

Участь у нараді взяли керівники та працівники структурних підрозділів Управління.

Під час заходу основну увагу було зосереджено на плануванні роботи та вчасному і якісному виконанні завдань, які поставлені перед посадовими особами Управління. Також обговорено планування перевірок на 2022 рік, внесення інформації до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) у зазначені строки.

Андрій Міцевський акцентував увагу на основних службових обов’язках державних службовців. Звернув увагу на корупційні ризики, які можуть виникнути у діяльності державного службовця. Наголосив на безумовному додержанні вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.

Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Майєю Михалусь наголошено на обмеженні щодо використання службових повноважень чи свого становища, на нерозголошенні інформації, що стала відома у зв’язку з виконанням службових повноважень та професійних обов’язків, на запобіганні та врегулюванні конфлікту інтересів.

Акцентовано увагу на адміністративній та кримінальній відповідальності за незаконне використання інформації, що стала відома особі у зв’язку з виконанням службових або інших визначених законом повноважень, зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення, службова недбалість та ін.