Під час наради обговорено проведення інформаційної роботи

10 червня в Управлінні Держпраці у Волинській області  проведено нараду, під час якої обговорено проведення інформаційної роботи.

Т.в.о. начальника Управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський наголосив на проведенні, в тому числі шляхом безпосередніх візитів, інспекторами праці інформаційної та роз’яснювальної роботи. Під час цієї кампанії максимальна увага буде приділена неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також найбільш ефективним способам дотримання законодавства про охорону праці.

Зазначену роботу інспектори праці проводитимуть з суб’єктами господарювання всіх форм власності у сфері оптової і роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту та їх працівниками.

В ході цієї роботи основний акцент ставиться на належне оформлення працівників в рамках чинного законодавства, також на переваги офіційного працевлаштування та вимоги щодо безпечних методів роботи. Окрім того інспектори праці ознайомлять зі змінами внесеними у нормативно-правові акти, зокрема постанову Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».

Довідково: інформаційна робота проводиться на виконання окремого доручення Голови Держпраці України Ігоря Дегнери. Проведення такого роду заходів мають роз’яснювальний характер.