Під час наради у Ковелі обговорено питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова взяла у часть у нараді, яка відбулася в Ковелі. Під час заходу обоворено питання недопущення порушення прав медичних працівників при запровадженні роботи на умовах неповного робочого часу.

Участь у заході взяли голова Ковельської районної ради Вячеслав Шворак та голова Ковельської РДА Ольга Черен, також представники територіальних громад Ковельського району, представники адміністрацій та профспілок закладів охорони здоров’я.

Оксана Рубльова наголосила присутнім на необхідності налагодження комунікації з профспілковими організаціями медичних закладів задля інформування про підстави для проведення заходів державного нагляду (контролю) у разі порушення прав працівників.

Інформаційна робота проводиться у зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», яка передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер.