Під час перевірки ТОВ «Волма» проведено семінар для працівників підприємства

Питання додержання законодавства про працю було розглянуто під час семінар-наради у ТОВ «Волма», яку провели посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Нагадаємо, що з 15 по 18 листопада 2016 року проводиться планова перевірка дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування у ТОВ «Волма» у м.Ковель.

Під час перевірки головні державні інспектори Управління надали консультативну допомогу майстрам, бухгалтерам та працівникам інженерно-технічного персоналу підприємства.

Під час семінару посадові особи Управління акцентували увагу учасників семінару на дотриманні законодавства про працю та недопущенні випадків використання найманої праці без належного оформлення. Окремо наголосили на відповідальності за приховану зайнятість та розмірах штрафних санкцій.

Також обговорено питання щодо механізму оформлення найманих працівників на роботу, розірвання трудових договорів з працівниками, ведення журналу реєстрації наказів, ведення табелів робочого часу, порядок нарахування індексації заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку. Окремо зупинилися на питаннях обліку робочого часу та оплаті праці в святкові та неробочі дні.