Під час робочої зустрічі інспектор Управління Держпраці обговорила з фахівцями ДП «Волиньстандартметпології» актуальність процедури оцінки відповідності нехарчової продукції вимогам технічних регламентів в умовах воєнного стану

Посадові особи сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області та фахівці центру з підтвердження відповідності продукції ДП «Волиньстандартметрології» провели зустріч, під час якої обговорили процедуру оцінки відповідності нехарчової продукції вимогам технічних регламентів в умовах воєнного стану.

У ході заходу представники органу з оцінки відповідності зазначили, що на сьогодні в Україні діяльність з доведення нехарчової продукції на вiдповiднiсть вимогам технiчних регламентів проводиться за зазначеними у них процедурами без змін та згідно чинного законодавства. Також зауважили, що продовжується реформування системи технiчного регулювання в Українi та адаптація національних нормативних документів до актів законодавства ЄС.

Підсумовуючи вищезазначене, посадовці Управління Держпраці наголошують суб’єктам господарювання, які займаються виробництвом, імпортом та розповсюдженням нехарчової продукції щодо забезпечення розміщення на ринку лише тих товарів, які не становлять ризику, зумовленого використанням такої продукції споживачами та відповідають чинному законодавству. Не зважаючи на припинення заходів державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану, інспектори Держпраці нагадують про відповідальність бізнесу стосовно дотримання вимог технічних регламентів та безперебійному контролі декларацій та сертифікатів відповідності.