Під час селекторної наради обговорено порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

16 липня відбулась селекторна нарада з роботодавцями та членами атестаційних комісій підприємств області, де є шкідливі і важкі умови праці.

Захід відбувся на базі Волинської обласної державної адміністрації за участі начальника Управління Держпраці у Волинській області Андрія Смолярова, начальника Управління економічного розвитку та торгівлі ОДА Сергія Халецького та начальника відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Валентини Воробей.

Андрій Смоляров наголосив керівникам підприємств та головам атестаційних комісій на необхідності своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці, реалізації роботодавцем на основі її результатів організаційних, технічних та санітарно-гігієнічних заходів для усунення впливу на працівників шкідливих виробничих факторів.

Сергій Халецький акцентував увагу на питаннях, які відносяться до компетенції Управління економічного розвитку та торгівлі та висловив сподівання на співпрацю даного Управління з Управлінням Держпраці.

Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, про пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці, а також про відповідальність роботодавців за порушення термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці детально проінформувала Валентина Воробей.