Під час семінару обговорили проблеми охорони праці в закладах охорони здоров’я

Семінар на тему «Стан промислової безпеки та охорони праці в закладах охорони здоров’я. Вимоги безпеки при експлуатації кисневих балонів та посудин, що працюють під тиском» відбувся у Луцьку 17 березня цього року.

Участь у семінарі взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області, представники ДП «Волинський експертно-технічний центр», управління охорони здоров’я Волинської ОДА, інженери з охорони праці закладів охорони здоров’я, особи відповідальні за справний стан і безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском та виконують роботи, пов’язані з використанням кисню в лікувально-оздоровчих закладах.

Під час семінару посадові особи Управління Держпраці вказали на основні проблеми промислової безпеки та охорони праці в закладах охорони здоров’я і проблеми, які вимагають вирішення.

Проаналізовано стан промбезпеки та охорони праці в закладах охорони здоров’я. Також інспектори Управління наголосили на обов’язковому дотриманні вимог законодавчих і нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, щодо недопущення випадків виробничого травматизму в закладах охорони здоров’я під час використання кисню.

Експерт технічний Волинського ЕТЦ акцентував увагу на правилах будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском. Роз’яснив основні вимоги, правильну організацію нагляду, утримання та обслуговування посудин.

На завершення семінару було прийнято рішення підвищити рівень контролю за станом промислової безпеки і охорони праці при експлуатації кисневих балонів та посудин, що працюють під тиском. Інженерів з охорони праці та керівників закладів охорони здоров’я зобов’язали посилити контроль за безпечністю виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацією устаткування підвищеної небезпеки, контролювати безпечне використання кисневих балонів, експлуатацію кисневих станцій та посудин, що працюють під тиском, контролювати наявність належних дозволів.

Також зобов’язали підготувати та затвердити переліки робіт з підвищеною небезпекою в закладах охорони здоров’я та на кожному виробничому об’єкті, обов’язково проводити цільові інструктажі працівників за умови, що вони виконують нову роботу, не передбачену їхніми прямими обов’язками.IMG_0992IMG_0993IMG_0995IMG_0997IMG_0998