Під час спільної наради обговорено проведення контрольних заходів з виявлення незадекларованої праці

Під час наради в Управлінні Держпраці у Волинській області обговорено алгоритм дій щодо проведення інспекційної кампанії з виявлення незадекларованої праці.

У нараді взяли участь представники управління Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Національної поліції, центру зайнятості та органів місцевого самоврядування.

«Наразі продовжується інформаційна робота щодо попередження  суб’єктів господарювання та підлеглих працівників про можливі наслідки у випадках неналежного оформлення трудових відносин. Під час інформаційної кампанії спільно з органами місцевого самоврядуваня, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, проведено 2381 інформаційний захід. Проте оскільки розпочинаються контрольні заходи з питань виявлення неоформлених працівників ми повинні налагодити спільну роботу в цьому напрямку», зазначив Андрій Смоляром.

Під час заходу сторони обговорили алгоритм дій щодо проведення інспекційної кампанії з виявлення незадекларованої праці, також вирішили здійснювати обмін інформацією та напрацюваннями, які сприятимуть подальшій роботі з легалізації трудових відносин.