Під час спільної наради обговорено проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання

12 серпня начальник Управління Держпраці у Волинській області Андрій Смоляров провів нараду, під час якої обговорено проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання.

Участь у нараді взяли начальник управління розвитку економіки та торгівлі Волинської ОДА Сергія Халецького, представники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нарада відбулась на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка.

Під час наради обговорено проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.

Сторони погодили графік проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання та координацію спільних дій посадових осіб, які будуть задіяні у зазначених перевірках.