Під час інформаційних відвідувань підприємців області, інспектори Управління інспекційної діяльності у Волинській області надають рекомендації роботодавцям області з питань безпеки праці та трудового законодавства

Посадовці розповідають, щоб забезпечити безпечні та здорові умови праці, сприяти продуктивності праці та конкурентоспроможності, підприємства можуть здійснити низку відповідних кроків, зокрема запровадити політику в сфері безпеки та здоров’я на роботі, створити комітети з БЗР, запровадити відповідні програми навчання та провести оцінювання професійних ризиків. Це все є ключем до управління професійними ризиками на рівні підприємства.

Термін «оцінювання професійних ризиків» означає систематичний та безперервний процес вивчення всіх аспектів, пов’язаних із роботою, з метою визначення професійних небезпек, їхнього аналізу (як тісного, так і кількісного), оцінювання впливу професійних ризиків на безпеку та здоров’я працівників на роботі (далі-ОПР). ОПР дає роботодавцям змогу встановити чи є прийнятними запобіжні заходи професійних ризиків, що вони їх запровадили, або ж слід активізувати зусилля для зменшення професійного ризику до прийнятного рівня як для працівників, так і для населення в цілому. Мета – запобігти травмам та хворобам.