Під час інформаційних заходів інспектори Держпраці розповіли підприємцям про зміни законодавства щодо регулювання трудових відносин суб’єктів господарювання малого та середнього підприємництва

Фахівці Управління Держпраці в рамках інформаційної компанії «Виходь на світло!» проінформували роботодавців та працівників малого та середнього бізнесу про ризики і наслідки використання незадекларованої праці, а також звернули увагу на зміни щодо особливостей застосування спрощеного режиму регулювання трудових відносин. Так, посадовці наголошують:

Умови трудових договорів, які погіршують становище працівників порівняно з законодавством України про працю, є недійсними.

Забороняється примушення працівника до укладання трудового договору, який містить умови, щодо яких між працівником та роботодавцем не досягнуто взаємної згоди.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua//.