Під час інформаційної роботи наголошено на працевлаштуванні неповнолітніх

Про порядок оформлення трудових відносин відповідно до вимог чинного законодавства про працю роботодавців та працівників Волині поінформували посадові особи  Управління Держпраців області.

Фахівці звернули увагу учасників інформаційних зустрічей на те, що по завершенню превентивних заходів з початком осені розпочнеться масова інспекційна робота з метою виявлення неофіційних працівників та притягнення до відповідальності недобросовісних роботодавців. Також окремо зупинилися на працевлаштуванні неповнолітніх згідно вимог чинного законодавства.

У ході відвідувань суб’єктів господарювання інспектори праці зауважили на перевагах офіційного працевлаштування. Зазначили, що саме легальна праця захищає права найманих працівників на отримання заробітної плати вчасно і у розмірі не меншому встановленої державою мінімальної заробітної плати, на компенсації та пільги, оплачувану щорічну відпустку, гарантоване пенсійне забезпечення. Головні державні інспектори Держпраці закликали і роботодавців, і працівників дотримуватися вимог трудового законодавства.