Під час інформаційно-роз’яснювальних відвідувань інспектори Управління Держпраці поінформували виявлених стажерів щодо належного оформлення трудових відносин

З 1 липня по всій Україні стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!», у межах якої інспектори праці активно проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з роботодавцями та працівниками щодо легалізації трудових відносин.

 

Так, у закладах харчування м.Луцька, посадовцями Управління Держпраці було виявлено декілька стажерів без належного оформлення трудових відносин. Інспектори праці розповіли працівникам  про трудові права та соціальні гарантії які вони втрачають нехтуючи правильним оформленням трудових відносин.

 

Крім того, посадовці попередили власника бізнесу про негативні наслідки порушень трудового законодавства та наголосили, що задекларована праця для роботодавця — це запорука процвітання бізнесу!

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .