Після проведеного інспекційного відвідування підприємець оформив трудові відносини

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели інспекційне відвідування у фізичної особи підприємця у Ківецівському районі.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Оксана Корчмарчук надала роз’яснення чинного законодавства про працю.

Під час інспекційного відвідування суб’єкту господарювання роз’яснено вимоги законодавства про працю, зокрема наголошено на обов’язковому укладанні трудових договорів з найманими працівниками.

Окремо зупинилася на відповідальності за порушення законодавства про працю, наголосивши, що у разі допуску до роботи працівника без оформлення трудових відносин наступає адміністративна відповідальність, яка передбачена абз. 2 ч. 2. ст. 265 Кодексу Законів про Працю України.

У результаті проведеного інспекційного відвідування підприємець оформив трудові відносини з працівником, взявши його на посаду продавця-консультанта з випробувальним терміном три місяці.