Результати перевірки дотримання законодавства про охорону праці у ТзОВ «Луцьккомунмаш»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки ТзОВ «Луцьккомунмаш». Головні державні інспектори Управління перевірили дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, перевірили роботу служби охорони праці, енергетичної служби та роботу у цехах №1 та №2.

На підприємстві виявлено 17 порушень вимог законодавства з охорони праці. Зокрема, не переглянуто інструкції з охорони праці, протоколи засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці оформлені з порушеннями. Не проведено позачерговий повний технічний огляд та експертно-технічну діагностику вантажопідіймальних механізмів.

У результаті перевірки та з огляду на виявлені порушення рекомендовано негайно зупинити експлуатацію чотирьох мостових однобалочних кранів та монорельсового крана; двох зварювальних трансформаторів; заборонити застосування рукавів та редуктора.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто двох електрозварників та одного електрогазозварника.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву ТзОВ «Луцьккомунмаш» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.