Результати роботи сектору ринкового нагляду Управління за 11 місяців 2021 року

За 11 місяців 2021 року посадовими особами сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області на виконання Секторального плану державного ринкового нагляду на 2021 рік проведено 38 планових виїзних перевірок характеристик продукції у розповсюджувачів продукції. Зокрема здійснено 23 перевірки за Технічним регламентом обладнання, що працює під тиском та 15 перевірок за Технічним регламентом безпеки машин. Також здійснено 2 перевірки стану виконання рішень за Технічним регламентом безпеки машин.

За результатами проведених планових виїзних перевірок було виявлено 132 порушення вимог законодавства про державний ринковий нагляд та винесено відповідні  Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів для усунення формальних невідповідностей.

За 11 місяців 2021 року розповсюджувачами без порушення встановлених термінів виконано 122 Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та усунено всі формальні невідповідності у повному обсязі.

Складено 4 протоколи про виявлені порушення вимог ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та ЗУ «Про загальну безпечність нехарчової продукції». Акти стану виконання рішень та протоколи у встановлені законодавством терміни передані керівництву для винесення постанов про накладення штрафних санкцій.

У жовтні 2021 року винесено 1 постанову ( 2 тис.н.м.д.г.) на суму 34 тис.грн.

За результатами перевірок характеристик продукції надіслано листи щодо проведення заходів ринкового нагляду відповідним органам ринкового нагляду по Україні за ланцюгами постачання.