Результат проведено семінару: покладено обов’язки інспектора праці на посадових осіб відповідних органів місцевого самоврядування

У результаті проведеного семінару посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області, голови Цуманської та Луківської селищних рад об’єднаних територіальних громад прийняли рішення про покладання обов’язків інспектора праці на посадових осіб відповідних органів місцевого самоврядування.

27 лютого на базі Волинського відокремленого підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування було проведено семінар для голів та представників 20 новоутворених об’єднаних територіальних громад.

Перший заступник начальника Управління Юрій Бондарчук роз’яснив присутнім вимоги статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», наголосивши на повноваженнях інспектора праці ОТГ.

Окремо зупинився на важливості прийняття рішення про введення в штат посади інспектора праці, або ж покладання обов’язків на посадових осіб відповідних органів місцевого самоврядування.

Розуміючи актуальність обговореного питання, голови Цуманської та Луківської селищних рад об’єднаних територіальних громад, відповідним розпорядженням поклали повноваження щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю на території ОТГ на спеціалістів, які відповідають вимогам на зайняття відповідних посад.