Робота з надання адміністративних послуг

Відділ експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Волинській області інформує про роботу з надання адміністративних послуг протягом І кварталу 2017 року.

Протягом 3 місяців 2017 року Управлінням  Держпраці у Волинській області видано 73 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, відмовлено у видачі дозволу 11 дозвільних документів, продовжено 40 дозволів, термін дії яких закінчився та відмовлено у продовженні 1 дозволу.

Зареєстровано 8 декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам чинного законодавства з охорони праці. Зареєстровано 31 одиницю великотоннажних технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, відмовлено у реєстрації 3 одиниць, знято з обліку 3 одиниці. Зареєстровано 3 об’єкти підвищеної небезпеки та 11 декларації безпеки ОПН.