Розпочато розслідування нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті

До Управління Держпраці у Волинській області надійшло повідомлення про настання нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті.

За попередніми даними, 5 листопада 2016 року у Луцьку на вул. Потебні стався можливий вибух газоповітряної суміші, у результаті чого зруйновано несучі конструкції, вікна та дах будинку. Мешканець будинку, 1962 року народження, отримав термічні опіки тіла та верхніх дихальних шляхів.

img_3135  img_3136

Наказом Управління Держпраці у Волинській області створено комісію з технічного розслідування нещасного випадку, яка з’ясує обставини та причини його настання (відповідно до Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій пов’язаних з використанням газу у побуті). Також буде визначено осіб, дії чи бездіяльність яких призвели до аварії.

Управління Держпраці у Волинській області вкотре звертається до жителів м. Луцька та Волинської області – будьте особливо обережними при використанні газу в побуті і пам’ятайте, що тільки за умов дотримання правил безпечного користування газовими приладами, утриманням їх у справному технічному стані, вчасного виявлення порушень тяги, проведення прочищення димових та вентиляційних каналів можна гарантувати безпеку, комфорт і затишок у Ваших домівках.