Розпочинається роз’яснювальна робота в закладах охорони здоров’я Волині

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області розпочали проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо запобігання настанню нещасних випадків під час експлуатації медичного і технологічного обладнання.

Такі заходи буде проведено з персоналом закладів охорони здоров’я Волині, які експлуатують медичне, технологічне та інше обладнання підвищеної небезпеки і забезпечує роботу та обслуговування систем киснепостачання та альтернативних джерел електропостачання, а також з медичним персоналом закладів охорони здоров’я, у тому числі який працює з медичним обладнанням, у якому використовуються медичні гази.

Як зазначив Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС, під час роз’яснювальної роботи основна увага буде акцентуватися на дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, медичного, технологічного та іншого обладнання підвищеної небезпеки. У разі необхідності, суб’єктам господарювання надаються  відповідні рекомендації щодо забезпечення дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Довідково: робота проводиться на виконання доручення в.о. Голови Держпраці України у зв’язку з пожежею, що виникла у Косівській центральній районній лікарні Івано-Франківської області, та нещасними випадками у світі під час використання медичного кисню, з урахуванням резолюції Прем’єр-міністра України від 04.01.2022 № 60502/1/1-21.