Розроблено спільні заходи між Волинським Управлінням Держпраці та Управлінням патрульної поліції

Між Управлінням Держпраці у Волинській області та Управлінням патрульної поліції в м. Луцьку Департаменту патрульної поліції Національної поліції України розроблено та затверджено спільні заходи щодо попередження випадків травмування працівників внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Заходами передбачено здійснювати обмін інформацією про стан аварійності, дотримання законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху суб’єктами господарювання Волинської області, які відповідно до законодавства використовують найману працю.

Узгоджено вносити відповідні пропозиції та вживати спільних заходів, з метою попередження травмування працівників, які перебувають у трудових відносинах та при виконанні ними виробничих завдань, а також створення умов безпечної експлуатації транспортних засобів суб’єктів господарювання Волинської області, у тому числі під час перевезення пасажирів та небезпечних вантажів, які відповідно до законодавства використовують найману працю.

Також затверджено план проведення спільних перевірок суб’єктів господарювання Управління Держпраці у Волинській області та Управління патрульної поліції в м. Луцьку Департаменту патрульної поліції Національної поліції України у листопаді-грудні 2017 року.