Семінар з охорони праці відбувся на базі дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду для працівників Дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна Компанія» Богдан Моторс». Проведення семінар-наради присвячено відзначенню Всесвітнього дня охорони праці, який цього року в Україні проходить під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Захід проведено з метою надання консультативної та роз’яснювальної допомоги інженерно-технічному персоналу підприємства.

Головні державні інспектори Управління основну увагу присутніх акцентували на додержанні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

  

Окремо наголосили, що Волинське Управління Держпраці  працює над зниженням загального та смертельного травматизму на виробництві, удосконаленням служб охорони праці підприємств з метою попередження випадків травмування працівників. Також концентрує увагу органів виконавчої влади, роботодавців, органів нагляду та контролю на важливість об’єднання зусиль для удосконалення кінцевої мети – попередження нещасних випадків та професійних захворювань.

На завершення семінару посадові особи Управління наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та на можливих ризиках при нехтуванні елементарними правилами безпечного виконання робіт.