Семінар з охорони праці відбувся на базі дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду для працівників Дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна Компанія» Богдан Моторс».

Захід проведено з метою надання консультативної та роз’яснювальної допомоги керівництву та інженерно-технічному персоналу підприємства.

Основну увагу присутніх акцентували на додержанні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Окремо зупинилися на дотриманні вимог «Правил безпеки систем газопостачання» та «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями».

Головні державні інспектори Управління Анатолій Кушпель та Віталій Корнійчук наголосили присутнім на обов’язковому дотриманні вищезгаданих вимог з метою запобігання виникненню аварійних ситуацій та нещасних випадків під час експлуатації інфрачервоних газових обігрівачів, газових пальників припливної вентиляції «Weishaupt» в цехах. Також наголосили на роботі з недопущення виробничого травматизму під час експлуатації металорізальних верстатів та газорізального обладнання в механо-заготівельному цеху.

На завершення семінару посадові особи Управління наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та на можливих ризиках при нехтуванні елементарними правилами безпечного виконання робіт.