Семінар з охорони праці відбувся у Зимнівському виробничому управлінні житлово-комунального господарства

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар для працівників Зимнівського виробничого управління житлово-комунального Володимир-Волинського району.

Захід проведено з метою надання консультативної та роз’яснювальної допомоги працівникам підприємства.

Головні державні інспектори Управління основну увагу присутніх акцентували на додержанні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Окремо наголосили, що Волинське Управління Держпраці  працює над зниженням загального та смертельного травматизму на виробництві, удосконаленням служб охорони праці підприємств з метою попередження випадків травмування працівників. Також концентрує увагу органів виконавчої влади, роботодавців, органів нагляду та контролю на важливість об’єднання зусиль для удосконалення кінцевої мети – попередження нещасних випадків та професійних захворювань.

На завершення семінару посадові особи Управління наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та на можливих ризиках при нехтуванні елементарними правилами безпечного виконання робіт.