Спеціалістами Управління протягом 5 місяців цього року проведено майже 500 заходів превентивного характеру

Протягом 5 місяців 2018 року посадові особи Управління Держпраці у Волинській області активізували превентивну роботу з питань охорони праці, додержання законодавства про працю, експертизи умов праці, гігієни праці та ринкового нагляду.

Спільно з районними державними адміністраціями та районними центрами зайнятості організовано та проведено семінар-наради для суб’єктів господарювання.

Протягом п’яти місяців цього року проведено майже 500 заходів превентивного характеру, 336 з яких спеціалістами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

Продовжується робота в інформаційно-консультативних пунктах щодо надання роз’яснень суб’єктам господарювання з питань охорони праці, яка має на меті допомогти представним агропромислового виробництва та соціально-культурної сфери виконати функції, передбачені статтею 13 Закону України “Про охорону праці”, що сприяє поліпшенню культури безпечного виконання робіт.

В напрямку охорони праці та промислової безпеки, головні державні інспектори Управління беруть участь у тематичних заходах, приміром семінарах для спеціалісті АПК та СКС, для працівників лісової галузі, проводять семінар-наради на підприємствах газової промисловості, енергетики, машинобудування, металургії, житлово-комунального господарства та хімії.

Триває робота з проведення семінарів для інспекторів об’єднаних територіальних громад, міських (міст обласного значення) рад. Такі заходи відбуваються з ініціативи та за участі посадових осіб Управління та Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Під час семінарів розглядаються питання: вимоги законодавства про працю та охорону праці в Україні; порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю; проведення інспекційних відвідувань та організація невиїзних інспектувань. Оформлення результатів інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, тощо.