Стан роботи зі зверненнями громадян протягом І кварталу 2016 року

Впродовж І кварталу 2016 року в Управління Держпраці у Волинській області надійшло 63 письмових звернення громадян (з них 12 перебувають на розгляді). На усному прийомі прийнято 953 громадяни.

З Урядової гарячої лінії надійшло 18 звернень (з них 3 – перебуває на розгляді), з Волинської обласної державної адміністрації – 2 звернення.

Відповідно до «Класифікатора звернень громадян», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. №858, з розглянутих звернень вирішень позитивно – 48; звернень повернутих авторові відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» — 1; звернень, направлених за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» — 6.

У зверненнях громадяни піднімають питання оплати праці (51), порушення трудових прав працівників (9), проведення спецрозслідувань (2), порушення вимог законодавства щодо безпечної експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки (1). Всі звернення розглянуті у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян».