Студенти Луцького національного технічного університету прослухали лекції на тему «Охорона праці»

З ініціативи посадових осіб управління Держпраці у Волинській області студенти 1-4 курсів Луцького національного технічного університету спеціальності охорона праці прослухали лекції на тему «Охорона праці». Захід відбувся за окремим дорученням Голови Державної служби України з питань праці та з нагоди проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права.

Основна мета проведення лекцій — це підвищення рівня правової культури населення, привернення додаткової уваги суспільства, в даному випадку студентів – майбутніх спеціалістів з охорони праці, керівників та робітників підприємств до забезпечення трудових прав громадян, у тому числі на безпечну працю.

Фахівці управління акцентували увагу на дотриманні законодавства про працю, охорону та гігієну праці. Спеціалісти управління поділилися досвідом роботи та практичними навиками, надали роз’яснення щодо прав громадян на створення безпечних, нешкідливих та належних умов на робочих місцях. Надали присутнім рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів, звернули увагу на зміни у Кодексі законів про працю України.