Сьогодні в Ратнівському відділі Ковельської філії Волинського ОЦЗ відбулося бліц-навчання: «Інформаційна підтримка та супровід отримувачів мікрогрантів», за участю головного державного інспектора відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Волинській області, Ніни Бляшук і заступника селищного голови Ратнівської селищної ради Сергій Ковч.

Захід відкрив начальник Ратнівського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ Сергій Ковч , який наголосив, що урядом передбачено у 2023 році на програму мікрогрантів «Власна Справа» 1,8 млрд грн., що дасть змогу зменшити безробіття і стимулювати розвиток малого й середнього бізнесу. На території Ратнівської громади отримали мікрогранти чотири особи малого підприємництва.
Ніна Бляшук поінформувала присутніх про використання незадекларованої праці, відповідальність за порушення законодавства про працю!‼️ Також обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці ( мінімальної заробітної плати, доплат, компенсацій) та легалізації робочої сили.
Сергій Ковч заступник селищного голови Ратнівської селищної ради сказав, що отримання мікрогрантів забезпечує створення нових робочих місць і наповнення бюджету громади податками та зборами.
Більше інформації на інформаційному порталі

https://pratsia.in.ua