Тематичний тренінг: «Вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою мостового крану під час заміни прес-форми в термопластавтоматі з імітацією реальних дій на робочому місці

27 лютого посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області організували спільно з керівництвом ТЗОВ «АЛФАІНТЕРПЛАСТ» тематичний тренінг.

Тренінг складався із двох частин теоретичної та практичної. Під час теоретичної частини інспектори акцентували увагу на:

— правильності організації вантажно-розвантажувальних робіт;

— дотриманні працівниками вимог безпеки при виконанні пуско-налагоджувальних робіт;

— особливості використання ЗІЗ;

— виробничих ризиках, що можуть виникати на робочих місцях при виконанні таких робіт.

Під час практичних занять працівники під наглядом інспекторів відпрацьовували практичні дії по підготовці робочого місця; встановлення та закріпленні прес-форм; застосування засобів індивідуального захисту. Даним тематичним тренінгом досягнуто мети узгодженості дій працівників та дотримання ними вимог нормативно-правових актів про охорону праці, що значно знизить ризики настання нещасних випадків на підприємстві.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.