Триває проведення заходів, спрямованих на виведення бізнесу з тіні

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області продовжують проведення інформаційних та інспекційних заходів з питань запобігання використанню незадекларованої праці.

Наразі проведення заходів розпочинається у сфері надання інших видів послуг, зокрема, прання та хімчистка, перукарські послуги, візаж та косметологія, ритуальні послуги.

Як зауважила Оксана Рубльова, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, для Управління пріоритетними напрямками роботи залишаються як проведення превентивних заходів, так і здійснення контрольних.

Нагадаємо, що з початку року заходами охоплено такі сфери діяльності: транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування; торгівля, тимчасове розміщення та організація харчування, діяльність готелів та ресторанів.

Тому під час проведення заходів посадові особи Управління вкотре наголошують на соціальній безпеці громадян та штрафних санкціях для суб’єктів господарювання, тим самим спонукаючи виводити бізнес з тіні на світло.

Вкорте наголошуємо, що після  роз’яснювальних заходів розпочинається проведення інспекційної роботи у вищезгаданій сфері діяльності.