Триває проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, щодо інформування населення про ризики інфікування коронавірусом

Фахівці відділів з питань гігієни праці та відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Волинській області, в межах своїх повноважень, проводять безпосередні відвідування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та транспорту з метою інформування працівників та роботодавців про заходи профілактики інфікування корона вірусом.

Лікарі з гігієни праці Управління Держпраці у Волинській області  Шпаком І.А. та Мартинчуком І.В.  проведели бесіди з керівництвом ВП «Шахта №9 «Нововолинська», ВП «Шахта «Бужанська», ДП «Передпускова дирекція Шахти №10 «Нововолинська» з питань організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування коронавірусом та поширення захворювання серед працівників.

11 березня, начальником відділу експертизи умов праці Воробей В.К., лікарем з гігієни праці Міщук І.В.,  проведений семінар у навчальному центрі ТзОВ «Луцький навчальний центр» з представниками крупних торгівельних центрів, а саме: «Салют», «Наш край», «Там-Там» та інші. В ході бесіди наголошено про те, що державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров’я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.