Тіньова зайнятість. Проблематика та шляхи подолання — тема засідання робочої групи з питань зниження рівня незадекларованої праці та травматизму

Під керівництвом першого заступника начальника Управління Держпраці Оксани Рубльової відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань зниження рівня незадекларованої праці. У заході взяли участь представники Волинської ОВА, Волинського обласної ради, обласного центру зайнятості, державної податкової інспекції та працівники Держпродспоживслужби.

Очільниця Управління Держпраці ознайомила присутніх зі змінами до плану зниження рівня незадекларованої праці у Волинській області на 2022 рік, враховуючи воєнний стан та запропонувала проведення ряду спільних заходів для збільшення чисельності застрахованих осіб у регіоні та недопущення порушень законодавства про працю.

За результатами наради, члени робочої групи затвердили зміни до плану, домовились про висвітлення інформаційної кампанії «Виходь на світло!» та визначили дати проведення спільних заходів щодо подолання проблеми тіньової зайнятості.