Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко під час робочого візиту на Полтавщину взяв участь у перевірці складів, де зберігається аміачна селітра

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив, в Держпраці підготовлено графік проведення відповідних заходів контролю та узгоджено координацію спільних дій посадових осіб органів центральної виконавчої влади.

Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко та начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак з метою належної організації виконання доручення Прем’єр-міністра України, безпосередньої координації дій між органами державної влади у місці зберігання аміачної селітри, долучились до перевірок складів ПрАТ «Полтавський ГЗК» та ПрАТ «Інтервибухпром», що проводили фахівці Управління Держпраці спільно з представниками ДСНС і Національної поліції

В ході позапланової перевірки комісія мала пересвідчитись, як і у яких умовах зберігається речовина та як працівники дотримуються правил безпеки, оцінити кількість речовини та умови і спосіб її використання.

За результатами перевірки будуть вжиті відповідні заходи та напрацьовані пропозиції для недопущення надзвичайних ситуацій в Україні.

За інформацією Держпраці України