Удосконалено механізм фінансування заходів з охорони праці роботодавцем та ведення обліку витрат

Уряд прийняв постанову Кабміну, якою приведено у відповідність до чинного законодавства норми постанови Кабміну від 27.06.2003 р. №994 «Про затвердження переліку заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до витрат».

Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 р. №994», якою приведено у відповідність до чинного законодавства України норми постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 р. №994 «Про затвердження переліку заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до витрат», —  повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Внесенням змін до постанови №994 забезпечується взаємоузгодження окремих норм чинного законодавства для належного фінансування охорони праці роботодавцем та ведення обліку витрат на охорону праці у системі бухгалтерського, податкового та внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, що сприятиме забезпеченню державою конституційного права громадян України на належні, безпечні та здорові умови праці.

Джерело інформації — Дебет-Кредит