Управлінням Держпраці розпочато проведення превентивних заходів, спрямованих на виведення бізнесу з тіні

Управління Держпраці у Волинській області розпочинає проведення інформаційних заходів з питань запобігання використанню незадекларованої праці.

У квітні та травні цього року заходами буде охоплено такі сфери діяльності: торгівля, тимчасове розміщення та організація харчування, діяльність готелів та ресторанів.

Нагадаємо, що аналогічні інформаційні заходи було проведено у галузі транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, ремонту автотранспортних засобів та технічного обслуговування, а після проведення превентивної роботи наразі триває інспекційна кампанія.

Як зауважила Оксана Рубльова, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, для Управління пріоритетними напрямками роботи залишаються як проведення превентивних заходів, так і здійснення контрольних.

Під час проведення інформаційних заходів посадові особи Управління вкотре наголошують на соціальній безпеці громадян та штрафних санкціях для суб’єктів господарювання, тим самим спонукаючи виводити бізнес з тіні на світло.