Управління Держпраці організувало превентивний захід у ДП «Любомльське лісове господарство»

Головний державний інспектор відділу нагляду у АПК та СКС Василь Цвид провів інформаційно-роз’яснювальний захід для працівників ДП «Любомльське лісове господарство». Представник Управління Держпраці зробив акцент на дотриманні вимог правил безпеки на лісозаготівельних і деревообробних роботах. Також, Василь Цвид нагадав про порядок проведення державної експертизи умов праці, організацію атестації робочих місць, надання відповідних пільг та компенсацій за роботу у важких та шкідливих умовах праці.

Наприкінці зустрічі посадовець зауважив, що працівник при виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території лісогосподарського підприємства, зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей, знати і виконувати правила поводження з машинами, механізмами підвищеної небезпеки, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Більше інформації про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану за посиланням https://pratsia.in.ua/ .