Управління Держпраці продовжує співпрацю із органами місцевого самоврядування щодо сприяння релокованим підприємствам та безпеці праці регіону

В.о.начальника відділу нагляду в АПК та СКС Катерина Гуляр , відвідала з робочим візитом Камінь-Каширську міську раду. Основними темами виступів спільного брифінгу були: надання підтримки релокованому бізнесу в умовах воєнного стану та розподіл виробничих потужностей по об’єктах місцевої інфракструктури із врахуванням специфік виробництв та кадрового потенціалу. Катерина Гуляр спільно з в.о.начальника Управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Сергієм Лукашуком звернули увагу присутніх на шляхах мінімалізації виникнення нещасних випадків при запуску релокованих виробничих потужностей на території Волинської області та на залученні представників суб’єктів критичної інфраструктури для забезпечення необхідними енергетичними ресурсами переміщених виробництв.
Наприкінці заходу Катерина Гуляр висловила подяку за активну участь та нагородила переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» — учнів навчальних закладів місцевої територіальної громади.