Управління Держпраці у Волинській області здійснює прийом громадян у ЦНАП міста Луцька

Щовівторка із 8.00 до 13.00 год. у ЦНАП міста Луцька здійснюватиме прийом громадян головний державний інспектор праці Управління Держпраці у Волинській області.

Таким чином, можна зручно і швидко отримати консультацію фахівця, якщо у громадян виникли питання щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану (зокрема, при значній міграції як працівників, так і роботодавців), а також при плануванні виїзду за кордон, аби уникнути потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

“Зараз діяльність Управління Держпраці орієнтована на інформаційно-роз’яснювальну і консультаційну роботу, тому виникла ініціатива організувати робоче місце для держінспектора праці у ЦНАП”, — розповіла начальник відділу Управління Світлана Корецька.
Директор ЦНАП у місті Луцьку Лариса Карп’як підтримала таку ідею та створила умови для роботи фахівця з питань праці.

“Важливо у сучасних умовах зорієнтувати і найманих працівників, і суб’єктів господарювання, як діяти в конкретних ситуаціях при укладанні трудових відносин, особливо це важливо для внутрішньо переміщених осіб”, — зазначила керівник ЦНАП.

Для оперативного отримання консультації Управління Держпраці у Волинській області створило сервіс “інтерактивний інспектор”. Щоб скористатися ним, потрібно заповнити форму для отримання роз’яснень (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A), або ж можна зателефонувати за номерами: (0332) 717 476, 717 488.
Відповіді на найбільш поширені запитання розміщені на сайті: http://lutsk.dsp.gov.ua/