Управління Держпраці у Волинській області долучилося до проєкту Держпраці щодо надання консультаційної підтримки підприємствам, які перемістили свій бізнес на Волинь

Фахівці Управління Держпраці ведуть активні перемовини з органами державної та місцевої влади щодо надання консультаційної підтримки представникам релокованого бізнесу.

Створення максимально сприятливого консультаційного супроводу релокованих підприємств та надання їм необхідної інформаційно-роз’яснювальної допомоги обговорили сьогодні під час робочої наради посадовці Управління Держпраці. Разом з тим, начальник Управління Олександр Козлюк визначив відповідальних осіб від кожного структурного підрозділу у відповідних напрямах, зокрема, щодо забезпечення питань трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг тощо.

Роботодавці релокованих підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Волинській області безпосередньо, скориставшись зручними для них засобами комунікації.

Консультації та роз’яснення надаються за тел. (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88, на сторінці Управління у соціальній мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/volyn.dsp/

Також, Ви можете надіслати звернення до Управління засобами електронного зв’язку на електронну адресу: zvern@lutsk.dsp.gov.ua.