Управління Держпраці у Волинській області протидіє торгівлі людьми шляхом інформування внутрішньо переміщених осіб про ризики потрапляння у трудове рабство

Станом на 17 травня 2022 року уповноважені посадові особи відділу з питань атестації робочих місць проконсультували понад 800 внутрішньо переміщених осіб з метою недопущення випадків торгівлі людьми. Під час таких інформаційних заходів присутні мають можливість отримати консультації з питань законодавства про працю та охорону праці. Зокрема, щодо нових особливостей розірвання трудового договору з ініціативи працівника або роботодавця, укладення трудового договору та оплати праці в умовах воєнного стану.

Разом з тим, посадові особи Управління Держпраці у Волинській області щоразу повідомляють про можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, що надходять до Управління Держпраці у Волинській області, на сайті у рубриці «Новини» та «Запитання – відповіді» за посиланням: http://lutsk.dsp.gov.ua/ , у сервісі «інтерактивний інспектор» або заповнити форму для отримання роз’яснень (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A .