Управління Держпраці у Волинській області продовжує консультації у воєнний час

Після початку військової агресії російської федерації Держпраці зупинила проведення інспектувань та зосередилася на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами.

Війна впливає на всі сфери суспільства і на трудові відносини в тому числі. Цілі підприємства змінюють своє місце знаходження, багато людей залишають свої домівки і робочі місця, переїжджають в інші населені пункти, в інші регіони і за кордон.

В таких умовах Управління Держпраці у Волинській області використовує всі можливі засоби для поширення інформації з питань праці.

Відповіді на найбільш запитувані питання розміщуються на офіційному веб-сайті служби та на сторінках у соціальних мережах, перезавантажено сервіс «інтерактивний інспектор», регулярно розміщуються інформаційні повідомлення у засобах масової інформації, інспектори праці безпосередньо спілкуються з людьми тощо.

У засобах масової інформації розміщено 115 інформаційних повідомлень з питань, що належать до повноважень Управління Держпраці у Волинській області, в тому числі на телебаченні – 9, на офіційних сайтах і у соціальних мережах – 51, взято участь в 1 консультації за допомогою відеоконференцзв’язку, 108 роботодавців проінформовані за допомогою електронних листів.

З початком бойових дій оптимізована робота сервісу «інтерактивний інспектор», який дає можливість всім бажаючим у найкоротші терміни отримати актуальну інформацію щодо застосування законодавства у конкретній ситуації через засоби електронного зв’язку або телефоном (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A).

Через сервіс «інтерактивний інспектор» з початку війни надано більше 30 тисяч консультацій, в тому числі безпосередньо Управління Держпраці у Волинській області надано 2184 консультації, в т.ч. з питань праці — 1039, охорони праці — 1060, надання адміністративних послуг — 85.

Особливе місце в роботі інспекторів праці займає інформування тимчасово переміщених осіб про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та дії, що сприятимуть зниженню ризиків. Такими заходами охоплено більше 1204 тимчасово переміщених осіб в регіоні.

Більше інформації за посиланнями:

Якщо не знайшли відповідь або немає технічної можливості скористатися сайтом, ви можете скористатися сервісом «інтерактивний інспектор»:
— заповнити форму для отримання роз’яснень (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A).
— зателефонувати за номером: (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88
— надіслати звернення електронною поштою: zvern@lutsk.dsp.gov.ua.